«РЕКС» — система охорони| Службы охраны, детективные агенства, охранные системы, оружие, безопасность — Киев (Украина)

«РЕКС» — система охорони

Сайт:
http://rex-security.com.ua/

Контакты
88007, Закарпатська область м. Ужгород, вул. Українська, 16
Телефон / факс: +38 (0312) 67-25-07
Телефон: +38 (0312) 67-25-24
Чергова частина:
+38 (050) 432-29-00 (цілодобово)

Карта проезда

О компании:

"РЕКС" надійна система охорони в сучасному бізнесі
Не тільки стояти на сторожі майнових інтересів власників, а й готувати фахівців, які зможуть професійно протистояти незаконним діям правопорушників й миттєво реагувати на різні неординарні ситуації — завдання приватного підприємства "РЕКС".
Охоронні служби існували з давніх часів, і кожний етап розвитку людства вносив у поняття забезпечення охорони свої корективи. Для підприємств української індустрії безпеки залишаються актуальними питання охорони власності. Адже не є секретом, що там, де є майно, гроші, завжди існує кримінальний інтерес. На жаль, нині ніхто не застрахований від кримінальних зазіхань.
З 51 охоронних фірм, зареєстрованих на Закарпатті, "РЕКС" — перша, що взяла на себе обов’язки фахової підготовки охоронців
Об’єктивні умови функціонування робочого колективу потребують створення служб безпеки навіть на відкритих підприємствах. Завдання охоронників — забезпечити стабільні умови для роботи співробітників, гарантувати збереження власності як фірми, так і приватних осіб. За таких умов передбачається спеціальна підготовка охоронників. Ми тісно співпрацюємо з (ННІПБП) Європейським університетом, який вперше в Україні у вересні 2002 року відкрив факультет "Безпеки підприємства". Спеціалісти цього вищого навчального закладу викладатимуть й у нас. А наші випускники отримають можливість продовжити фахову освіту у Києві. Також забезпечуватимемо їх роботою у системі охорони на території Закарпаття.

РЕКС захистить Ваш комфорт і затишок

Підприємство "РЕКС" — структура, яка гарантує збереження конфіденційності, високу якість охорони, надійність та безпеку об’єктів, персоналу та приватних осіб. Ми вже зарекомендували себе як надійний та сучасний вид охорони: забезпечуємо комплекс охоронних послуг за допомогою постів фізичної охорони з гарантованою матеріальною відповідальністю. В наших рядах фахівці, які пройшли ретельний відбір та спеціальну підготовку, їх дії відзначаються високим професіоналізмом.

Послуги

  • Охорона об’єктів всіх форм власності;
  • Охорона вантажів, перевезення цінностей;
  • Розроблення концепції безпеки об’єктів;
  • Проектування комплексних систем безпеки різних рівнів складності;
  • Монтаж, наладка, сервісне обслуговування технічних засобів безпеки;
  • Консультації з питань вибору систем забезпечення безпеки, навчання персоналу;
  • Фахова підготовка охоронців;
  • Оперативний моніторинг (відслідковування) місця знаходження автотранспорту на основі GPS-технологій;
  • Тренінги для керівників служб безпеки банків.

 Комментировать

You must be logged in to оставить комментарий.


?>